نویسنده (های) وبلاگ aliehsan
آرشیو وبلاگ
      وبلاگ طرفداران Hayley Westenra (وبلاگ طرفداران هیلی وستنرا)
به بهانه 10 سال همکاری نویسنده: aliehsan - ۱۳٩٠/٥/٢٤

 

 

به بهانه 10 سال همکاری...

 

 


امروز مصادف است با 10 سالگرد همکاری هیلی وستنرا با کمپانی  Decca Records در ده سال پیش همچنین روزی در 14 اگوست 2001 هیلی با این کمپانی قرار داد را منعقد کرد..

 

قبلا هم ویدئوی را در اختیارتان گذاشته بودیم که این کمپانی به این بهانه تدارک دیده بود.

در این لینک:Hayley Westenra 10 Year EPK

 

همچنین به این بهانه و عرضه پنجمین البوم استودیوی ایشون صفحه ای در سایت رسمی ایشون راه اندازی شده است که شما میتوانید به مرور این ده سال وتمام اتفاقات و تمام افتخاراتی را که ایشون در این ده سال کسب کرده اند را مشاهده کنید

همچنین شما با گشت زدن در این گالری پیدا کردن لینکهای مخفی(اون گلدان تو سال 2088 )و ثبت نام میتوانید شانس خودتون رو برای برنده شدن یک بلیت کنسرت امتحان کنید!

شما برای دیدن این صفحه میتوانید به این مسیر بروید:hayleywestenra.com

شما میتوانید تمام خاطرات خود و چگونگی اشناهی با صدای و ویدئو یا عکس خود را که مربوط به این مناسبت هست را به ادرس تویتر خانوم وستنرا بفرستید.

به امید موفقیت روز افزون.....!

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر خداحافظی.... بازگشت دوباره!کریسمس مبارک.... تور کنسرت نیوزلند تور تبلیغاتی تایوان! هیلی در تایوان! ویدئوی"Dreaming of New Zealand" جام جهانی راگبی هیلی در نیوزلند؛بازگشت به خانه World In Union 2011, Hayley Westenra ,ITV 'Loose Women' Live from New Zealand
موضوعات وبلاگ hayley westenra (٢٤) video (۱٤) paradiso (٧) اجرای زنده (٧) concert (٤) design (٢) خداحافظی (۱) winter magic (۱) celtic treasure (۱) discography (۱) odyssey (۱)
اشنایان