نویسنده (های) وبلاگ aliehsan
آرشیو وبلاگ
      وبلاگ طرفداران Hayley Westenra (وبلاگ طرفداران هیلی وستنرا)
Rugby World Cup 2011 نویسنده: aliehsan - ۱۳٩٠/٦/٥

 

Rugby World Cup 2011

 

 

 

همان طور که میدانید هیلی برای جام جهانی راگبی اهنگی را خوانده است که نسخه انگلیسی این اهنگ در ایتونز موجود است و ورژن دیگر این اهنگ که به زبان مائوری خوانده شده است نیز به زودی اضافه میشود.

این اهنگ به جز زبانهای انگلیسی و مائوری به زبانهای دیگری نیز اجرا شده این زبانها شامل: فرانسوی,ایتالیای و ژاپنی است.

برای دریافت دموی این اهنگ زیبا به لینک رو به رو مراجعه کنید.دانلود

این نسخه انگلیسی این اهنگ است و توسط سایت رسمی بازیها ارائه شده است.

قرار است این اهنگ در فینال بازیها یعنی 23 اکتبر 2011 اجرا شود همون طور که قبلا هم گفتیم در بازی فینال ویل مارتین نیز اجرای خواهد داشت ولی اگر تیم ملی نیوزلند به فینال بازی ها برسد قرار شده که هیلی ترانه God Defend New Zealand را نیز اجرا کند بس دیگر جایی برای اجرای ویل مارتین نمیماند ولی هیلی در توئیتر اعلام کرده که قبل از اجرا سنگ کاغذ قیچی بازی میکنیم هرکی برد ترانه رو اجرا میکنه!!!

مسئولان اجرای بازی ها دست به کار خوب دیگر هم زدنند.این کار جمع اوری ترانه های قدیمی که برای جام جهانی راگبی اجرا شده بود است انها این اهنگها را در قالب یک البوم در اوردنند و برای فروش قرار داده اند.همچنین در این البوم 3 ترانه دیگر از هیلی نیز به چشم میخورد که شامل ترانهای:

World In Union (English / Maori)

God Defend New Zealand

Pokarekare Ana

World In Union (English)

شما میتوانید برای خرید و نگاه به لیست کامل تراکهای این البوم به وبسایت امازون مراجعه کنید. امازون

 

این البوم در تاریخ های زیر در کشورهای مختلف عرضه میشود.

* استرالیا (26 اوت) ، نیوزیلند  (29 اوت) ، انگلستان / بین المللی پرتاب (12 سپتامبر).

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر خداحافظی.... بازگشت دوباره!کریسمس مبارک.... تور کنسرت نیوزلند تور تبلیغاتی تایوان! هیلی در تایوان! ویدئوی"Dreaming of New Zealand" جام جهانی راگبی هیلی در نیوزلند؛بازگشت به خانه World In Union 2011, Hayley Westenra ,ITV 'Loose Women' Live from New Zealand
موضوعات وبلاگ hayley westenra (٢٤) video (۱٤) paradiso (٧) اجرای زنده (٧) concert (٤) design (٢) خداحافظی (۱) winter magic (۱) celtic treasure (۱) discography (۱) odyssey (۱)
اشنایان