Hayley Westenra 10 Year EPK

 

ویدئوی زیبا که کمپانی Decca Records به بهانه 10 سال همکاری خانوم وستنرا تهیه کردند....

 

اولین همکاری خانوم وستنرا و کمپانی Decca در سن 14 سالگی شکل گرفت انها اولین البوم خود را که Pure (خالص) بود ضبط کردنند. این البوم در مدت کوتاهی به موفقیت رسیدو در انگلستان عنوان پر فروشترین آلبوم بین المللی در تاریخ نمودار کلاسیک  انگلستان، با 19068 نسخه های خریداری شده در هفته اول خود را به تنهایی ، به سرعت خود را به# 1  نمودار بریتانیا رساند این البوم بیش از 2 میلیون نسخه تا به امروز به فروش رفته است  در نیوزیلند این البوم  گواهی پلاتین 12X را دریافت کرد ،و هیلی را  به عنوان پرفروش ترین هنرمند(بدون در نظر گرفتن سبک) معرفی کرد.

همچنین هیلی در زمینه خیریه و کمکهای بشر دوستانه بسیار فعال بوده است او در سال 2005 به عنوان سفیر یونیسف به غنا رفت همچنین او عنوان جوان ترین سفیر یونیسف هم شناخته میشود هیلی در پروژهای خیریه متعددی شرکت کرد مانند:دوچرخه برای غنا (جمع آوری کمک های مالی برای خرید دوچرخه برای دختران جوان اجازه می دهد  به مدارس خود در مناطق دور افتاده بروند) و بسیاری دیگر....

با دیدن این ویدئو و در این پنج شش ساله که بنده از صدای ایشون لذت میبرم به قول این ویدئو از یک دختر تا یک خانوم از یک اماتور تا یک ستاره در اخر باید گفت ,ممنون برای خاطرات خوب.

 

شما میتونید در زیر این ویدئو را دریافت کنید.....

 

 

 

 

زمان:00/02/59

حجم فایل:15.1 md

فرمت:mp4

سایز ویدئو:640+360

 

 

دانلود

 

 

 

/ 0 نظر / 39 بازدید