جام جهانی راگبی

 

جام جهانی راگبی

 

 

دیروز فینال بازی های جام جهانی راگبی در ورزشگاه Eden Park در شهرAuckland برگزار شد.در این فینال فرانسه و نیوزلند حضور داشتند که نیوزلند بعد از 1994 که باز هم در مقابل فرانسه و در همین ورزشگاه قهرمان شده بود دوباره به پیروزی دست یافت.بازی نزدیکی بود و نیوزلند در آخر توانست با نتیجه 8 به 7 به پیروزی دست یابد.

همچنین همان طور که قبلا به شما گفته بودم قرار بود هیلی در این مسابقه اجرای داشته باشد.هیلی در شروع بازی ترانه God Defend New Zealand را اجرا کرد که میتوانید در یوتیوب تماشا کنید.

در پایان مسابقه و پیروزی نیوزلند هم هیلی ترانه Now Is The Hour را اجرا کرد.در مراسمی که به مناسبت قهرمانی این تیم برگزار شد هیلی ترانه World In Union را اجرا کرد.

شما میتوانید ویدئوی این اجرا ها را از لینکهای زیر در یافت کنید:

ترانه Now Is The Hour

ترانه World In Union

و مصاحبی که در پایان مراسم با بازیکنان و همچنین هیلی انجام شد. این ویدئو هم از اینجا دریافت کنید.

/ 2 نظر / 56 بازدید
ميثم

سلام چند روزي ميشه از وبلاگتون بازديد مي كنم موضوعات جالبي اپ مي كنيد منتظرتون هستم خدانگهدار http://commentsender3.asalblog.com

آی آر پیکس

» باحال ترین گروپ ایرانی « عکس های داغ در ایمیل شما !! هر چی عکس باحال می خوای ما واست می فرستیم !! فرصت رو از دست نده ! مطمئن باش پشیمون نمیشی ! تو این گروه آدرس ایمیل شما محفوظه و به هیچ وجه ایمیل های تبلیغاتی ارسال نمیشه ! http://irpix.tk